RONDANE, 8 daagse langlauftrektocht Troll - Løypa == norgereiser.nl

Norgereiser Spitsbergen aanbiedingen
Foto en Film En Verder Europeesche VerzekeringenBezoek Ons BlogSitemapCatalogus op PDFVoorbeeld Routebeschrijving

Langlauf trektochten

RONDANE, 8 daagse langlauftrektocht Troll - Løypa

Rondane – Lillehammer
8 dagen - 180 km


De Troll-Løypa is een schitterende, goed gemarkeerde langlauftrektocht door ongerepte natuur.
De tocht start in Høvringen, gelegen in het Rondane Nationaalpark, en gaat door een zacht glooiend terrein over de Ringebufjellet naar Lillehammer, de Olympische stad in het zuiden. De Troll Trail is een afwisselde trektocht. Ideaal voor degenen die zowel korte als lange, eenvoudige en zware trektochten willen maken.
De loipes zijn gemarkeerd en deels geprepareerd van februari tot aan Pasen. Sommige stukken worden dagelijks, andere alleen indien nodig, geprepareerd.
Wij raden u aan om gebruik te maken van bergski's en gepaste kledij, aangezien het traject deels door het hooggebergte loopt.
Om veiligheidsredenen is het niet toegestaan de tocht helemaal alleen te doen,

Deze langlauftrektocht is alleen geschikt voor de geoefende langlaufer met een goede conditie.


Dag 1: busreis van Oslo Luchthaven Gardermoen naar Høvringen.
Vertrek om 14.00 uur.
Informatie bijeenkomst en overnachting in het Rondane Haukliseter Moutain Hotel. Inclusief diner, ontbijt, zelfgemaakt lunchpakket en navulling thermosfles.
Dag 2: Høvringen - Kwamfjellet, 30 km.
Het eerste deel is een eenvoudig traject van 20 kilometer over de hoogvlakte, de laatste 10 kilometer gaat door een vlak bosgebied. Gedeeltelijk geprepareerde loipes met uitzondering van de loipe in het Rondane Nationaal Park.
Overnachting in het Rondablikk Moutain Hotel. Inclusief diner, ontbijt, zelfgemaakt lunchpakket en navulling thermosfles.
Dag 3: Kvamsfjellet - Venabygsfjellet, 33 km.
Deze zware maar prachtige tocht gaat deels door hooggebergte. Het eerste deel vanaf Kvamsfjellet is een klimmend traject en gaat via Eldåbu door een mooi gevarieerd gebied over niet geprepareerde loipes.
Overnachting in het familiehotel Venabygd Moutain. Inclusief diner, ontbijt, zelfgemaakt lunchpakket en navulling thermosfles.
Dag 4: Venabygdsfjellet - Øksendalen, 25 km.
Een rustige dag over een vlak en open terrein. Gedeeltelijk geprepareerde loipes.
Overnachting in Frissvegen Tourist Centre. Inclusief diner, ontbijt, zelfgemaakt lunchpakket en navulling thermosfles.
Dag 5: Øksnedalen - Vetåbu, 22 km.
Weer een rustig dagje door een vlak terrein en berkenbos.
Gedeeltelijk geprepareerde loipes. Overnachting in Vetåbu in een DNT hut. Dit zijn hutten van de Noorse wandelvereniging en zijn geheel zelf verzorgend.
Dag 6: Vetåbu - Hornsjø, 38 km.
Een wat langere etappe, maar goed te doen. Door afwisselend bossen en over open vlaktes. Mogelijkheid tot een auto-transfer voor de laatste 8-9 km. Overnachting in Hornsjø Mountain Hotel. Hier is een zwembad aanwezig. Inclusief diner, ontbijt, zelfgemaakt lunchpakket en navulling thermosfles.
Dag 7: Hornsjø- Nordseter- Lillehammer, 30 km.
Tot aan Nordseter is het eenvoudig langlaufen in een vlak en open gebied, het laatste deel naar Sjusjøen en Lillehammer gaat vrij stijl berg af. Overnachting in Lillehammer Hostell. Alleen het ontbijt is inbegrepen. Geen diner.
Dag 8: Na het ontbijt vertrek.
Naar keuze gaat u terug naar Nederland (transfer met de trein naar Oslo Luchthaven Gardemoen) of maakt u gebruik van één van de andere accommodaties uit het programma van NORGE REISER.
 

VERTREKDATA  2012 mét bagagetransport / zonder gids
18 februari –
25 februari 
25 februari - 3 maart  
17 maart - 24 maart    

 

 



Bij de reissom is inbegrepen:
  • Transfer Oslo Luchthaven Gardemoen – Høvringen (dag 1) en Lillehammer – Oslo Luchthaven Gardemoen (dag 8).
  • 7 overnachtingen in berghotels/pensions en DNT hut (volgens het programma) op basis van verblijf in 2 pers. kamer met douche/toilet of gedeelde faciliteiten op de gang, met uitzondering van de DNT hut waar meerpersoons kamers zijn en waar geen water en elektra is.
  • 5 maal halfpension met lunchpakket (dient door u zelf klaar gemaakt te worden tijdens het ontbijt) en navulling thermoskan (de thermoskan is niet inbegrepen). In de DNT hut wordt gezorgd voor voedselvoorraad voor halfpension en lunchpakket. 1 maal ontbijt in Lillehammer.
  • Bagagetransport tussen de overnachtingsplaatsen (max. 1 stuk bagage per persoon).
  • kaart en routebeschrijving (1 set per 2 personen). Een extra set nok 100.

Niet inbegrepen is :

  • de langlaufuitrusting, bergski’s (te huur, graag bij boeking opgeven), kosten circa nok 700
  • reis naar en van Noorwegen
  • verzekeringen

Aantal deelnemers: min. 4.

Prijslijst RONDANE, 8 daagse langlauftrektocht Troll - Løypa (klik op prijs voor offerte aanvraag)
Periode/Type per persoon op basis van een 2 persoonskamer incl. bagagetransport in €

PRIJZEN WINTER 2012

minimaal aantal deelnemers: 4 personen

toeslag 1 persoonskamer € 155,--

boeking extra nacht voorafgaand aan / aansluitend op de langlauftrektocht is mogelijk

reissom zonder transfers en bagagetransport, bij minimale deelname 2 personen, is op aanvraag

18 februari - 25 februari1151
25 februari - 3 maart1151
17 maart - 24 maart1151

Kijk ook eens naar: