HØVRINGEN FJELLSTUE * == norgereiser.nl

Norgereiser Spitsbergen aanbiedingen
Foto en Film En Verder Europeesche VerzekeringenBezoek Ons BlogSitemapCatalogus op PDFVoorbeeld Routebeschrijving

Rondane (langlauf)

Het Nationale park Rondane heeft perfecte mogelijkheden voor de langlaufer. In deze grootse en ongerepte natuur vindt u ruim 300 kilometer geprepareerde loipes.

HØVRINGEN FJELLSTUE *

HØVRINGEN FJELLSTUE

Een gezellig bergpension aan de rand van het Rondane Nationaalpark op 950 meter hoogte gelegen.

Al meer dan 100 jaar is deze typisch Noorse fjellstue eigendom van dezelfde familie.

De huidige eigenaresse houdt de goede, oude tradities van het verzorgen van goede maaltijden en het scheppen van een gezellige sfeer in stand.

 

Høvringen Fjellstue beschikt over een sfeervolle lounge met open haard en prachtig uitzicht op de omgeving, TV kamer, sauna, fitnessruimte, kinderspeelruimte, biljard.

Het hotel beschikt ook over een volledige vergunning.

Er zijn 30 kamers met douche/toilet.

Het verblijf is op basis van halfpension met lunchpakket

 

  • de afstand Oslo - Høvringen is 270 kilometer
  • Er gaat een rechtstreekse bus van Oslo Gardermoen naar Høvringen
  • Naast het hotel is skiverhuur en een skischool

 

 

Prijslijst HØVRINGEN FJELLSTUE * (klik op prijs voor offerte aanvraag)
Periode/Type per persoon per week op basis van een 2 persoonskamer dt/hp/lp in € per week op basis van een 1 persoonskamer dt/hp/lp in €

PRIJZEN WINTER 2011-2012

thee/koffie met cake in de namiddag is bij de prijs inbegrepen

01/10-01/05610717

Kijk ook eens naar: