SNÅSA, SNÅSA HOTEL == norgereiser.nl

Norgereiser Spitsbergen aanbiedingen
Foto en Film En Verder Europeesche VerzekeringenBezoek Ons BlogSitemapCatalogus op PDFVoorbeeld Routebeschrijving

Hotels in Nord Trøndelag

Nord-Trøndelag heeft bruisende zalmrivieren en uitgestrekte bossen. Breng een bezoek aan het Namsskogan Familiepark waarin beren, elanden en vele andere noordse dieren leven.

SNÅSA, SNÅSA HOTEL

Snasa Hotel
trofors

Gelegen in Snåsa, de stad met meer dan 2.000 viswaters, in de provincie Nord Trøndelag.
Het hotel ligt idyllisch en landelijk niet ver van weg E6, dichtbij het Bergåsen natuurreservaat, het Gressåmoen nationaalpark en de Bølareinen rotstekeningen.
Snåsa is het zuid Samisch centrum met cultuur, museum en Samenschool.
Er zijn 35 kamers allemaal met douche/toilet en TV.
Het hotel beschikt over een goed restaurant, bar met volledige vergunning, sauna en solarium, buitenzwembad en speelruimte voor de kinderen.

• wandelen op natuurpaden
• Bergåsen natuurreservaat
• Gressåmoen nationaalpark
• Bølareinen rotstekeningen
• Sørsamisk kultursenter og museum
• verhuur van boten

Prijslijst SNÅSA, SNÅSA HOTEL (klik op prijs voor offerte aanvraag)
Periode/Type 2 persoons kamer ontbijt 2 persoons kamer halfpension 1 persoons kamer ontbijt 1 persoons kamer halfpension
prijzen 2012 per persoon per nacht in €
1/5 t/m 30/984100116132

Deze accomodatie vind u ook terug in de volgende rondreis:

Kijk ook eens naar: