MOLDE, RICA SEILET HOTEL == norgereiser.nl

Norgereiser Spitsbergen aanbiedingen
Foto en Film En Verder Europeesche VerzekeringenBezoek Ons BlogSitemapCatalogus op PDFVoorbeeld Routebeschrijving

Hotels in Møre og Romsdal

De fjordenkust is als uit een sprookje; tot 200 kilometer ver priemen de soms romantische, soms wilde fjorden het binnenland in. Bonte boomgaarden, gletsjers en bergen met eeuwige sneeuw vormen daarbij een fraai contrast.

MOLDE, RICA SEILET HOTEL

molde seilet rica 4
titel

Dit architectonisch zeer bijzondere hotel, in de vorm van een zeil, ligt zeer centraal in Molde aan en gedeeltelijk in de Romsdalsfjord. Het hotel heeft 15 etage's. Het uitzicht is prachtig over het fjord en de omliggende Romsdalsalpen.
Alle 170 comfortabele kamers hebben bad of douche, toilet en TV Het hotel beschikt over 2 bars, restaurant en een relaxafdeling
Er zijn 2 gehandicapten kamers

 

• Atlanterhavsvei
• Trollstigen • dagtocht naar Bud, vissersdorp
• vissen
• wandelen
• Trollkyrkja, kalksteen grot, 1 ½ uur lopen in lastig terrein, hier valt een 14 m hoge waterval in een marmerbassin

Prijslijst MOLDE, RICA SEILET HOTEL (klik op prijs voor offerte aanvraag)
Periode/Type 2 persoonskamer ontbijt 2 persoonskamer halfpension 1 persoonskamer ontbijt 1 persoonskamer halfpension
prijs 2012 per persoon per nacht in €
15/6 t/m 15/875104115144

Deze accomodatie vind u ook terug in de volgende rondreis:

Kijk ook eens naar: