FLORØ, FLORØ RORBU == norgereiser.nl

Norgereiser Spitsbergen aanbiedingen
Foto en Film En Verder Europeesche VerzekeringenBezoek Ons BlogSitemapCatalogus op PDFVoorbeeld Routebeschrijving

Huizen in Sogn og Fjordane

Een kleine greep uit de vele bekende attracties zijn de Preikestolen bij Stavanger, de gletsjers Folgefonna, Hardangerjøkulen en Jostedalsbreen, de nationale parken Hardangervidda, Jostedal en Jotunheimen, de Hardangerfjord, de Sognefjord, de Westkaap, de staafkerken van Røldal, Borgund, Hopperstad, Kaupanger, Urnes en Undredal, de Geirangerfjord met de vele watervallen, de hoogste loodrechte bergwand van Europa, de Trollstigen en de Atlanterhavsvei.

FLORØ, FLORØ RORBU

floro rorbu overzicht 1
bremanger kust

Deze 15 appartementen, gebouwd in 1995, liggen aan de Furuholmen boothaven in Florø aan zee.
Vanuit alle appartementen heeft u een schitterend uitzicht.


2-6 persoons

Alle appartementen beschikken over een ruime woonkamer met zit- en eethoek. Vanuit de woonkamer heeft u een fantastisch uitzicht op zee en omgeving.


Type A: Opp. 50 - 53 m², twee slaapkamers waarvan één met tweepersoonsbed en één met 3 bedden. Balkon


Type B: Opp. 40 m², twee slaapkamers waarvan één met tweepersoonsbed en één met stapelbed. Balkon of terras


Type C: Opp. 40 m², één slaapkamer met tweepersoonsbed. Gedeeltelijk met balkon


Type D: Opp. 34 m², alkoof met tweepersoonsbed. Balkon of terras


Er is een centraleruimte met wasmachine, droger en strijkgelegenheid.


• Svanøy Estate van 1685
• zwemmen
• wandelen
• excursie langs de scherenkust
• vuurtorensafari
• fietsen


Bijzonderheden

  • broodrooster
  • electrisch fornuis
  • koel- vriescombinatie
  • koffiezetapparaat
  • oven
  • radio
  • T.V.
  • eindschoonmaak exclusief
  • electra inclusief
  • geschakelde bungalow
  • huur bungalow minimaal 3 dagen
  • linnengoed te huur
  • motorboot te huur
  • vismogelijkheden
  • water inbegrepen
  • winkels dichtbij
Prijslijst FLORØ, FLORØ RORBU (klik op prijs voor offerte aanvraag)
Periode/Type bungalow A per dag in ? 2006 bungalow B per dag in ? 2006 bungalow C per dag in ? 2006 bungalow D per dag in ? 2006
.
juni en augustus96887668
juli104968376

Kijk ook eens naar: