Woningen in Hordaland
Voor activiteiten heb je hier ook alle mogelijkheden, je kunt hier kiezen uit wandel- en fietstochten, vistochten, rafting, golf, gletsjertochten of bijvoorbeeld een elandsafari.
FANAFJORD, FANAFJORDEN HYTTE

Aan zee gelegen met een prachtig uitzicht over de Fanafjord, circa 20 km ten zuiden van Bergen centrum.
In totaal liggen hier 5 bungalows van hoge standaard.
6 personen vrijstaand
Er is een ruime woonkamer met zit- en eethoek, open haard en volledig ingerichte keukenhoek.
Er zijn 3 slaapkamers, waarvan één met tweepersoonsbed, één met twee éénpersoonsbedden en één met stapelbed.
Badkamer met douche en toilet.Het is zeer kindvriendelijk met speelterrein, groot terras met tuinmeubelen en een privé strandje.
In de huurprijs is het gebruik van een roeiboot inbegrepen.boot met reddingsvesten
rookvrije hutten
speelterrein
zwemmen
vissen
wandelen
dagexcursie naar Bergen
Bijzonderheden
|
|
|
|
| Periode/Type | bungalow per week van za-za in € 2009 |
|---|---|
| eindschoonmaak nok 350, linnenset nok 70, motorboot nok 200 per dag excl. benzine | |
| 1/1 t/m 10/5 en 13/9 t/m 23/12 | 620 |
| 10/5 t/m 14/6 en 16/8 t/m 13/9 | 730 |
| 14/6 t/m 16/8 | 921 |
Kijk ook eens naar:
Omastrand Nestunet, Hytte
Op een schiereiland bij Mundheim aan de Hardangerfjord.
De huisjes liggen 200 meter van weg 49 in een rustige, kindvriendelijke en mooie omgeving.Omastrand Nestunet, Idneståvå
Op een schiereiland bij Mundheim aan de Hardangerfjord.
De huisjes liggen 200 meter van weg 49 in een rustige, kindvriendelijke en mooie omgeving.BERGEN, KVALHEIM FRITIDSENTER
Deze 4 luxe bungalows liggen te samen met 4 luxe rorbuer slechts 59 km ten noordwesten van Bergen.Omastrand, Nabohuset
De bungalow ligt iets ten zuiden van Omastrand 25 meter van een smal strandje met een prachtig uitzicht over de Hardangerfjord, de bergen en de gletsjer, 250 meter van de doorgaande weg en 2,5 km van de dichtstbijzijnde supermarkt.Omastrand, Naustet
De bungalow ligt iets ten zuiden van Omastrand, 10 meter van een smal strandje met een prachtig uitzicht over de Hardangerfjord, de bergen en de gletsjer, 250 meter van de doorgaande weg en 2,5 km van de dichtstbijzijnde supermarkt.Omastrand Nestunet, Stølen
Op een schiereiland bij Mundheim aan de Hardangerfjord.
De huisjes liggen 200 meter van weg 49 in een rustige, kindvriendelijke en mooie omgeving.Omastrand, Bråthun
Het huis ligt 10 meter van een smal strandje met een prachtig uitzicht over de Hardangerfjord, de bergen en de gletsjer, 250 meter van de doorgaande weg en 2,5 km van de dichtstbijzijnde supermarktHålandsdalen, Vengstunet Hyttegrend
De huisjes liggen op 5 minuten rijden van één van de beste viswaters van Noorwegen: het Skogseidvassdraget.
bootverhuur in het Vengsvatnet en in het Bjørnefjord (gelegen op circa 15 min.)Tysnes, Sjø og Fritid
Tysnes ligt ongeveer 1,5 uur reizen met de auto en veerboot van Bergen centrum. Tysnes is een eilandengemeente in Sunnhordaland van 225 m2 groot. Hier gaat de mooie Hardangerfjord over in open zee, met een overvloed aan grote en kleine eilanden, fjordarmen een baaien. Tysnes heeft ook brugverbindingen met het vaste land.



