|
|
Excursie's
Een perfecte manier om Noorwegen nog beter te leren kennen is door deel te nemen aan de goed georganiseerde excursies. De meest interessante bezienswaardigheden en gebieden hebben wij hier geschreven. Bent u van plan al voor uw reis de excursies uit te zoeken, dan bent u al bij boeking verzekerd van deelname.
Hurtigruten Excursie Dag 03
| | 3A/B - Trondheim Stadsexcursie Incl. Nidarosdom (01jan-31dec) en Ringve Museum (17apr-02okt) | Trondheim is de op één na oudste en tegelijkertijd derde stad van Noorwegen. Rondleiding in het herenhuis Ringve en het bijzondere muziekhistorische museum met meer dan 1000 instrumenten van over de hele wereld. Tijdens de stadstour bezoekt u de pittoreske stadsbrug Bybroen en de Nidarosdom, Noorwegens grootste middeleeuwse kerk. De Nidarosdom is het meest representatieve bouwwerk in gotische stijl van Scandinavië.
Algemene informatie Transportmiddel: bus Duur: 2-2½ uur Verzorging: - Kleding/Schoeisel: goed schoeisel Opmerking: fotograferen is niet toegestaan in de Nidarosdom en het Ringve Museum. In de periode 01jan-16apr en 03okt-31dec is er geen bezoek aan het Ringve Museum. Niveau: 1, geschikt voor iedereen Minimum aantal deelnemers: 19/13
|
| 3C - Trondheim Trondelåg Openluchtmuseum (01mei-30sep) | Rondom de ruïnes van de middeleeuwse burcht Sion, ligt het openluchtmuseum Tronderlåg in Sverresborg. Hier vindt u ook de noordelijkste Stavkerk. Aan het stenen altaar worden bij kaarslicht verhalen over de middeleeuwen verteld. Daarna gaat u naar de ruïne van de burcht, een hoeve met eigen smederij, de oude binnenstad en Gramgården, waar u traditionele baksels proeven kunt. Met de tentoonstelling 'Pictures of Life' eindigt de rondwandeling.
Algemene informatie Transportmiddel: bus Duur: 2 uur Verzorging: snack Kleding/Schoeisel: goed schoeisel en warme kleding Opmerking: enige trappen en loopwerk in het museum. Tijdens de busrit is geen begeleiding aanwezig. Niveau: 2, vereist enige fysieke inspanning Minimum aantal deelnemers: 12 | | | 3D - Trondheim Stadswandeling (01jan-31dec) | | De wandeling begint in de haven van Trondheim die is ontstaan tijdens de 2de helft van de 19de eeuw. Daarna loopt u omhoog naar 'Stiftsgarden', de koninklijke residentie in Trondheim en vervolgt u de weg naar het marktplein waar u een standbeeld van Olav Tryggvason (de ontdekker van de stad) ziet. Vanuit hier gaat u naar de Nidaros Kathedraal, een nationaal monument van Trondheim. U steekt de oude stadsbrug over, welke door de lokale bevolking 'de poort van geluk' genoemd wordt, en komt in het stadsgedeelte Bakklandet waar de charmante houtenarchitectuur nog steeds in tact is. Hier vind u de enige fietslift ter wereld. Vroeger was dit het industrieele gedeelte van de stad maar tegenwoordig worden de oude fabrieken gebruikt als huizen omringd door kleine winkels en restaurantjes. Algemene informatie Transportmiddel: - Duur: 2,5 uur Verzorging: - Kleding/Schoeisel: goed schoeisel en warme kleding Opmerking: - Niveau: 2, vereist enige fysieke inspanning Minimum aantal deelnemers: |
Prijslijst Hurtigruten Excursie Dag 03 (klik op prijs voor offerte aanvraag)
| Periode/Type |
prijs per persoon in € 2012 |
| . |
| 3A | 48 | | 3B | 41 | | 3C | 35 | | 3D | 24 |
|
|
|