Hurtigruten Excursie Dag 06 == norgereiser.nl

Norgereiser Spitsbergen aanbiedingen
Foto en Film En Verder Europeesche VerzekeringenBezoek Ons BlogSitemapCatalogus op PDFVoorbeeld Routebeschrijving

Excursie's

Een perfecte manier om Noorwegen nog beter te leren kennen is door deel te nemen aan de goed georganiseerde excursies. De meest interessante bezienswaardigheden en gebieden hebben wij hier geschreven. Bent u van plan al voor uw reis de excursies uit te zoeken, dan bent u al bij boeking verzekerd van deelname.

Hurtigruten Excursie Dag 06

 
6A Het meest noordelijke punt van het Europese continent, de Noordkaap 1/1 t/m 31/12

Het meest noordelijke punt van het Europese continent, de Noordkaap. Voor heel veel bezoekers is het Noordkaap-plateau, dat 307 meter boven de zeespiegel uittorent, het hoogtepunt van de reis. Per bus vanuit Honningsvåg, langs de 71ste breedtegraad, bereiken we de Noordkaap. We bezoeken er een Sami kamp. Voor we het plateau bereiken, krijgen we waarschijnlijk wel enkele grazende rendieren te zien in hun zomerweiden. In de Hall van de Noordkaap wordt een film over de Noordkaap en Finnmark vertoond. De Noordkaap Hall is in de rots uitgehouwen en biedt een overweldigend uitzicht op de Noordelijke IJszee. Er is ook een souvenirwinkel, een postkantoor, een café en een oecumenische kapel. Duur: ongeveer 3 uur en 30 minuten .


6B Gjesvær vogelrots 1/5 t/m 31/8

Tocht van Honningsvåg naar Gjesvær en vandaar per boot naar Gjesværstappan. Een reservaat van ca. 360000 nestelende paren papagaaiduikers. Duur 3 uur en 30 minuten, 1 mei t/m 31 augustus.


6C: EEN VLEUGJE LAPLAND 26/4 t/m 5/9
Beleef de interessante historie van de ijszeekust tijdens deze 2½ uur durende excursie tussen Kjøllefjord en Mehamn. U brengt een bezoek aan het Kystkultursenteret Foldalbruket en de tocht wordt afgesloten in een Samisch zomerverblijf met rendieren, Lavu, traditionele kleding en Joik. Hier hoort u meer over de Samische cultuur, traditie en leefwereld onder het genot van een kom dampende bouillon.

 

 
6D: SNEEUWSCOOTERSAFARI 10/12 t/m 25/4
Sneeuwscootersafari door één van Europa's meest extreme en spannende natuurgebieden. Alleen aan boord te boeken.

 

Prijslijst Hurtigruten Excursie Dag 06 (klik op prijs voor offerte aanvraag)
Periode/Type prijs per persoon in € 2010

Korting op excursies:

Indien u bij boeking van een retourreis Bergen – Kirkenes – Bergen minimaal 6 excursies boekt krijgt u 5% korting op de geboekte excursies

Indien u bij boeking van een enkele reis Bergen – Kirkenes of Kirkenes – Bergen minimaal 2 excursies boekt krijgt u 5% korting op de geboekte excursies

6A91
6B119
6C78
6D250